MANGO BÜYÜK BEDEN KOLEKSİYONU

 

Mango rafları, 15 Ocak’tan itibaren büyük beden koleksiyonunu ağırlayacak. Mango yeni koleksiyonunda 40-52 bedenlerine geniş bir yer ayıracak. 

 

Kilolu hanımlar kendilerini hem rahat hem de feminen gösterecek kıyafetleri bulmakta oldukça zorluk çekiyor. Sadece belirli mağazalara girebilen büyük beden kadınlar, kıyafet seçimini oldukça kısıtlı çeşitler arasından seçmek zorunda kalıyor.

 

Özellikle büyük beden genç kızlar bu durumdan oldukça şikayetçi. Kendi bedenlerine uygun kıyafetler genelde onların yaşına hitap etmiyor. Bu sorun büyük bir kesimi kapsadığı için artık mağazalarda büyük beden koleksiyonları hazırlanıyor.

 

Bu mağazalara bir yenisi daha eklendi; Mango. Violeta By Mango Koleksiyonu bekleyenlerini ilk önce 400 parça ile karşılayacak. Ve daha sonra koleksiyona yeni parçalar eklenecek.

 

 

plus-size-models-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>